Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Stabila valsts ekonomika balstās uz stabiliem un spēcīgiem ražošanas uzņēmumiem, kas lieliski pieprot savu darba specifiku un spēj to attīstīt arvien jaunos virzienos. Tajā pašā laikā to ir jāspēj darīt apstākļos, kad vides piesārņojuma aspekti kļūst arvien aktuālāki un tiek izvirzītas arvien jaunas prasības.

Lai uzņēmums Latvijā izpildītu noteiktās vides prasības, nākas sekot līdzi virknei noteikumu, sekot līdzi aktuālajām likumdošanas izmaiņām un ievērot esošās, sagatavot un iesniegt ikgadējās atskaties vai pat sagatavot jaunu iesniegumu A vai B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai. Bieži vien tas prasa daudz laika, speciālas zināšanas, kā arī izmaksas, pietam, neļauj koncentrēties uzņēmuma pamatdarbībai.

SIA „Ekodoma” mērķis ir ļaut uzņēmējam koncentrēties uz to, kas viņam padodas vislabāk – darboties savā biznesā. Tikmēr SIA „Ekodoma” speciālisti piedāvā augsti specializētas konsultācijas dažādu vides apstākļu risināšanā un piedāvā sagatavot nepieciešamo dokumentāciju, lai uzņēmums iegūtu nepieciešamās vides atļaujas maksimāli īsā termiņā un varētu uzsākt savu uzņēmējdarbību vai turpināt veiksmīgu uzsākto attīstību.

Tā kā katrs gadījums, katrs uzņēmums ir atšķirīgs, sazinieties ar SIA „Ekodoma” speciālistiem un saņemiet vispiemērotāko risinājumu tieši Jūsu situācijai.