Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Ceļvedis ir nedaudz ašķirīgs no ierastā grāmatu formāta, lai parādītu, ka energopārvaldība, klimata pārmaiņu mazināšana var arī nebūt garlaicīgas. Viss ir atkarīgs no tā, kā mēs paskatāmies uz šiem jautājumiem un kāda ir mūsu attieksme pret tiem.

Energopārvaldības ieviešana pašvaldībā vai uzņēmumā var salīdzināt ar aizraujošu ceļojumu. Grāmatas nodaļas ir sadalītas sešās pieturās, ilustrējot energopārvaldības ieviešanas ceļu. Katrā no pieturām runāts par energopārvaldības procesā būtiskiem jautājumiem, apkopojot gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas un līdzšinējo pieredzi.

Katras nodaļas sākumā atradīsiet kopsavilkumu ar nodaļas satura izklāstu. Katras nodaļas beigās ir saraksts ar kontroljautājumiem, kas palīdzēs Jums novērtēt, vai un kādā
mērā energopārvaldības būtiskie aspekti Jūsu pašvaldībā ir ņemti vērā šobrīd. Grāmatas mērķauditorija ir Latvijas pašvaldības – gan tās, kuras jau šobrīd uzsākušas enerģijas patēriņa samazināšanas iniciatīvas, gan tās, kuras uz energopārvaldību pagaidām raugās skeptiski, kā arī uzņēmumi un nozares pārstāvji. 

Autoru saraksts
M. Rošā, I.Dzene, A.Barisa,
Tips
Grāmata
Valoda
Latviešu
Lapas
120
Publicēšanas gads
2016

Iesaistītie darbinieki

Marika Rošā
Marika Rošā
Projektu vadītāja Valdes locekle
+371 67323212
Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212
Claudio Rochas
Claudio Rochas
Valdes priekšsēdētājs
+371 67323212
Agris Kamenders
Agris Kamenders
Direktors
+371 67323212
Kristaps Kašs
Kristaps Kašs
Energoauditors Projektu vadītājs
+371 67323212