Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

8 Eiropas reģioni. 17 atsevišķi cietumi. Visi kopā sadarbojās apbalvošanas shēmas"Eiropas Ilgtspējīgas Enerģijas balva cietumiem" (E-seaP) ietvaros un ieviesa starptautisku apbalvošanas un izvērtēšanas sistēmu, kas ļauj novērtēt cietumu sasniegumus ilgtspējīgā energopārvaldībā.

Cietumi patērē ievērojamu enerģijas daudzumu to izmēru, to ēku tipa un pastāvīgās izmantošanas dēļ. Turklāt, pieaugošās enerģijas izmaksas un pastāvošā virzība uz pakalpojumu energoefektivitātes uzlabošanu, norāda uz nepieciešamību izmantot enerģiju ar maksimāli augstu efektivitāti. E-seaP apbalvošanas shēma risina problēmas, kas saistītas ar energoefektivitāti cietumos, izmantojot holistisku pieeju, kas pievērš uzmanību trijiem elementiem: Ēkām un to pārvaldībai; Izglītībai un apmācībai; un Ietekmei uz sabiedrību (ieslodzīto un darbinieku ģimenēm)

E-seaP mērķis bija ne tikai pievērst uzmanību tehniskām un praktiskām problēmām, lai sasniegtu enerģijas ietaupījumu, bet arī veicināt iesaistīto personu izpratni, paaugstinot prasmes un uzlabojot pieeju atbalstam. Aktivitātes E-seaP ietvaros vērstas arī cietuma darbinieku, ieslodzīto un ieslodzīto ģimeņu virzienā, organizējot apmācības kursus un

Finansējums
Ilgums
06/01/2011 līdz 05/01/2014

Iesaistītie darbinieki

Artūrs Biedris
Artūrs Biedris
Vadošais energoauditors Projektu vadītājs
+371 67323212

Projekta partneri