Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Come On Labels projekta mērķis bija apkopot labāko Eiropas pieredzi par sadzīves iekārtu energoefektivitātes marķējumiem un atbalstīt piemērotākās jaunās marķējuma shēmas ieviešanu. Projekta uzdevumi bija paaugstināt ES energomarķējuma pārskatāmību un uzticību tam, kā arī uzlabot tirgus apstākļus marķētiem produ.

Pastāv trīs nosacījumi, kuru ievērošana palīdz uzlabot energomarķējuma funkcionēšanu: atbilstoša informācija uz marķējumiem (piem., informācija, kas ir norādīta uz iekārtām, ir pareiza, tiek nodrošināta atbilstības verifikācija, veicot iekārtu pārbaudi); marķējumi ir pareizi izvietoti uz iekārtām veikalos (ieskaitot arī atbilstības pārbaudes veikalos), katalogos un elektroniskajos informācijas avotos (e-tirdzniecības vietās, interneta reklāmās, iepirkumos ar pasta starpniecību); informatīvu pasākumu organizēšana gala patērētājiem (informācijas izplatīšana, izglītojošie materiāli, informatīvas kampaņas).

Rezultātā tika izveidota speciāla interneta vietne un informatīvie materiāli tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par mājsaimniecības iekārtu energoefektivitātes marķējumiem, un par to, kā tas strādā Eiropas Savienībā.

Finansējums
Ilgums
12/01/2010 līdz 06/01/2013

Iesaistītie darbinieki

Agris Kamenders
Agris Kamenders
Direktors
+371 67323212

Projekta partneri