Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Visā Eiropā saskatāms liels potenciāls ekonomiski pamatotu energoefektivitātes pakalpojumu (EEP) izstrādē. Atsaucoties uz ChangeBest novērtējumu, EEP līdz pat 2020. gadam tiek paredzēta stabili augsta izaugsme, kas ES mērogā mērāma vairākos miljardos.

Pašam sava uzņēmuma darbības uzsākšana vienlaikus ir gan aizraujoša, gan patīkama, taču tajā pašā laikā nākas saskarties ar daudzām izaicinošām problēmām. ChangeBest projekta laikā tika sniegts atbalsts energokompānijām, ESKO un citiem tirgū esošiem dalībniekiem šo problēmu mazināšanā un palīdzot izstrādātu jaunu EEP privātajām mājsaimniecībām un biznesa klientiem. Atbalsts tika sniegts caur pamatīgu valsts situācijas analīzi, pieredzes apmaiņu, vispārējās stratēģijas koncepcijas izstrādi un vairāku līmeņu dialogu veidošanu ar atsevišķiem uzņēmumiem par to attīstības perspektīvām un produktu pilnveidošanu. Galvenais uzdevums bija sekmēt energoefektivitātes pakalpojumu tirgus attīstību.

ChangeBest projektā piedalās kopā 20 projekta partneri no 17 ES dalībvalstīm, kā arī vēl aptuveni 45 partneri – apakšuzņēmēji, piesaistītie eksperti un citi.

Finansējums
Mājaslapa
Ilgums
06/01/2009 līdz 05/01/2012

Projekta partneri