Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Valsts un pašvaldību iestādēm, kā obligāta prasība tiek noteikta veikt ZPI šādām preču un pakalpojumu grupām: biroja papīrs, biroja tehnika, datortehnika, pārtika un ēdināšanas pakalpojumi, tīrīšanas līdzekļi un pakalpojumi, iekštelpu apgaismojums un ielu apgaismojums un satiksmes signāli.

Šis apmācību kurss ir izstrādāts, lai sniegtu Jums noderīgu informāciju un praktiskus padomus, kā arī atvieglotu tehniskās specifikācijas izstrādi ZPI veikšanai. Apmācību materiāla izstrādi esam balstījuši uz pieredzi no ES projektu (BuySmart, BuySmart+, PremiumLight) īstenošanas, kā arī dalību Zaļā iepirkuma darba grupā, kas sniedz priekšlikumus un veic MK noteikumu “Prasības zaļajam publiskajam iepirkumam un tā piemērošanas kartība” izstrādi.

Mērķauditorija: Apmācību kurss piemērots valsts un pašvaldību iestāžu iepirkumu sagatavošanas speciālistiem, kā arī jebkuram interesentam, kas vēlas iegūt zināšanas, kā sagatavot iepirkumus atbilstoši ZPI prasībām.

Ieguvumi: zināšanas un praktiski padomi, kā efektīvi un atbilstoši likumdošanas prasībām veikt ZPI tehniskās specifikācijas izstrādi.

Ilgums: 1 diena, 1 – 7 stundas (atkarībā no apskatāmo ZPI grupu skaita)

Eksperti

Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212
Agris Kamenders
Direktors
+371 67323212