Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Pieaugušo neformālās izglītības programma, licences Nr. DIKS-14-111-ail

SIA “Ekodoma” vienlaicīgi īsteno vairākus ES projektus energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu jomā, kuru ietvaros regulāri tiek rīkotas apmācības un semināri. Galvenās tēmas, kas tiek apskatītas šo semināru un apmācību ietvaros, ir šādas: energoplānošana (enerģijas ražošana, atjaunojamo energoresursu izmantošana, siltumapgāde u.c.), ēku energoefektivitāte (aprēķinu metodika, mērinstrumenti, monitorings, iekštelpu klimats u.c.), enerģijas galapatērētāji (energopārvaldība, rūpnieciskais energoaudits, uzvedības maiņa u.c.).

Šo kursu esam izveidojuši, lai Jums ir iespēja izvēlēties vispiemērotākās apmācības un seminārus Jūsu vēlmēm un zināšanām!  

Ieguvumi: Sertifikāts par kursa apmeklējumu

Mērķauditorija: Apmācības kurss piemērots pašvaldību pārstāvjiem un ar nozari saistīto uzņēmumu darbiniekiem, kā arī jebkuram interesentam, kas vēlas papildināt savas zināšanas vides un enerģētikas jautājumos.

Nosacījumi:  Par katru no apmeklētajiem semināriem vai apmācībām Jūs saņemat konkrētu punktu skaitu. Lai saņemtu sertifikātu par VEZ kursa apmeklējumu, gada laikā kopējam punktu skaitam ir jābūt vismaz 30. Lai pieteiktos VEZ kursa apmeklējumam, piesakieties jaunumu saņemšanai vai sūtiet savus kontaktus uz liga@ekodoma.lv. Pirmo reizi apmeklējot kādu no semināriem vai apmācībām, Jums tiks piešķirta personalizētā kartiņa VEZ kursa apmeklējumam un sāksies laika uzskaite.

Izmaksas: atkarībā no semināra tematikas  

Eksperti

Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212