Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

     EEZ finanšu instrumenta, Neliela apjoma grantu shēmas "Kapacitātes celšana pētījumiem un pasākumiem sabiedrības zināšanu uzlabošanai par klimata pārmaiņām un to radītajām sekām" ietvaros tika īstenots projekts “Ilgtspējīgas vides politikas pārvaldības veicināšana MVU sektorā”, kur ietvaros tika izstrādāts apmācību materiāls un veiktas apmācības MVU, kā uzsākt vides pārvaldības ieviešanu uzņēmējdarbībā. Apmācībās tiek apskatītas šādas tēmas: vides aspektu apzināšana, mērinstrumenti un mērījumu veikšana, datu apkopošana un analīze, vides aspektu novērtējums, mērķu, uzdevumu un programmu izstrāde, riska pārvaldība, energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu pasākumi, Vides piesārņojuma mazināšanas pasākumu inženiertehniskie, ekonomiskie un vides aizsardzības aspekti un sistēmas monitorings.

     Piedāvājam veikt uzņēmuma darbinieku apmācības kādā no augstāk minētajām tēmām. Kursa materiālu varam pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm!

Mērķauditorija: Apmācību kurss piemērots uzņēmumiem, kas vēlas ieviest vides pārvaldību savā uzņēmējdarbībā, kā arī jebkuram interesentam, kas vēlas iegūt zināšanas par vides pārvaldību.

Ieguvumi: zināšanas un praktiski padomi, kā uzsākt vides pārvaldības ieviešanu savā uzņēmumā

Ilgums: 1 diena, 1 - 6 stundas (atkarībā no apskatāmo tēmu skaita) 

Eksperti

Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212