Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi pasākumu organizēšanā par energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu jautājumiem, palīdzēsim Jūsu pašvaldībā izstrādāt un noorganizēt gan enerģijas forumu pašvaldības darbiniekiem, gan enerģijas dienas iedzīvotājiem.

Enerģijas forumu mērķis ir informēt un iesaistīt pašvaldības darbiniekus diskusijās par dažādiem ar enerģiju saistītiem tematiskajiem jautājumiem.

Enerģijas dienas mērķis ir sniegt informāciju plašai sabiedrībai (pašvaldības iedzīvotājiem) par aktuālākajiem enerģētikas un vides jautājumiem pašvaldībā un iespējām samazināt enerģijas patēriņu.

Apskatāmo materiālu (tēmas un saturu) enerģijas forumos un dienās varam pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm!

Mērķauditorija: Pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību darbinieki, kā arī pašvaldības iedzīvotāji

Ieguvumi: Kvalitatīvi, efektīvi un atbilstoši mērķauditorijas prasībām izstrādāta pasākuma programma un noorganizēts enerģijas forums un/vai dienas.

Izmaksas: atkarībā no apskatāmo tēmu skaita un dalībniekiem

 

Atsauksme no enerģijas dienas Alūksnē

"Sadarbība ar EKODOMU par Enerģijas dienas organizēšanu Alūksnē  Igaunijas - Latvijas pārrobežu projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” veidojās viegli. Tika pārrunātas mūsu vēlmes par pasākuma organizēšanu, izstrādāts pasākuma koncepts un saskaņoti drukātie materiāli. Pasākums tika veidots izklaidējoši informatīvs, īpaši patika piedāvātais risinājums par enerģijas spēli, kurā varēja piedalīties visa ģimene vai draugu grupa, kas arī pasākuma laikā tiešām piesaistīja daudzus interesentus, iespēja apskatīt un izmēģināt darbībā dažādas mērierīces, kas palīdz nodrošināt optimālu komfortu telpās un saprātīgu pieejamo resursu patēriņu, kā arī spuldžu stends. Ļoti pozitīvi bija, ka Enerģijas dienas norisē piedalījās četru cilvēku komanda, kas vienlaikus iesaistīja visu ģimeni – bērni varēja radoši izpausties vai spēlēt spēli, tikmēr vecāki varēja mierīgi parunāties, padiskutēt par gudru resursu patēriņu mājsaimniecībās. Noderīgi ir izstrādātie materiāli, kur īsi un kodolīgi apkopoti galvenie padomi, kā, mazliet mainot savas ikdienas darbības, var gūt labumu gan apkārtējai videi, gan savam maciņam."

Alūksnes novada pašvaldības projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” vadītāja Santa Supe

     

Eksperti

Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212
Marika Rošā
Marika Rošā
Projektu vadītāja Valdes locekle
+371 67323212