Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Pieaugot enerģijas izmaksām, ar vien lielāka nozīme ir tam, cik lietderīgi mēs šo enerģiju izmantojam. Šobrīd vairs nepietiek tikai ar tehnoloģiju nomaiņu, bet ir nepaciešamas arī iesaistīt darbiniekus enerģijas taupīšanas aktivitātēs, lai panāktu vēlamās izmaiņas.

Darbinieku esošo enerģijas lietošanas paradumu maiņa, ir būtisks nosacījums enerģijas samazinājuma panākšanai. Tieši tādēļ, balstoties uz pieredzi, esam izstrādājuši mācību kursu, kas sniegs nepieciešamās zināšanas un motivāciju Jūsu kolēģiem mainīt esošos enerģijas lietošanas paradumus. Šajā kursā tiek ietvertas šādas galvenās tēmas: enerģijas lietotāju uzvedības nosacījumi, energoefektivitātes pasākumi (apgaismojuma risinājumi, iekštelpu klimats, enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā u.c.) metodes darbinieku iesaistīšanai enerģijas taupīšanas aktivitātēs. Kursa materiālu varam pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm!

Mērķauditorija: Apmācības kurss piemērots darbiniekiem no valsts un pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem, kā arī jebkuram interesentam, kas vēlas iegūt zināšanas par enerģijas samazināšanas pasākumiem darbavietās un mājokļos.

Ieguvumi: zināšanas un praktiski padomi, kā samazināt izmaksas par elektroenerģijas un siltumenerģijas patēriņu darbavietas un mājokļos. Atbalsta materiāli un metodes kolēģu un ģimenes locekļu iesaistīšanai enerģijas taupīšanas aktivitātēs.

Ilgums: 1 diena, 2 – 6 stundas (atkarībā no apskatāmo tēmu skaita)

Eksperti

Līga Žogla
Līga Žogla
Projektu vadītāja
+371 67323212
Anda Jēkabsone
Projektu vadītāja
+371 67323212