Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Kristaps Kašs
Kristaps Kašs
Energoauditors
,
Projektu vadītājs
Maģistra grāds Inženierzinātnēs
+371 67323212

Kristaps savu karjeru uzņēmumā „Ekodoma” sāka 2011. gadā kā projektu asistents un vienlaicīgi studēja Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, lai iegūtu bakalaura grādu. Līdz ar Maģistra grāda iegūšanu 2014. gadā Kristaps ieguva arī energoauditora sertifikātu un Ekodomā sāka darboties kā projektu vadītājs/energoauditors. Līdz šim viņš ir strādājis pie vairākiem vietējiem un starptautiskajiem projektiem, kas ir saistīti ar energoefektivitāti būvniecības nozarē un centrālapkures nozares izpēti (gan energoefektivitātes, gan kurināmā maiņas projekti), veicis vairākus energoauditus.

Maģistra grādu Vides Inženierzinātnēs Kristaps ieguvis studējot gan Rīgas Tehniskajā Universitātē, gan Viļņas Gedimina Tehniskajā universitātē. Kristaps ir veicis ieguldījumu arī sabiedrības vispārējās apziņas celšanas kampaņu organizēšanā un piedalās Ekodoma apmācībās. Šeit jūs variet iepazīties ar Kristapa izstrādātajām publikācijām.

Šobrīd Kristaps turpina studijas doktorantūrā un darbojas arī kā pētnieks Rīgas Tehniskajā Universitātē.

Dzīvo Rīgā, Latvijā un runā latviešu, angļu un krievu valodā.

Saistītās publikācijas

Virsraksts

Autori, gads

Apraksts

M. Rošā, I.Dzene, A.Barisa,
2016
Ceļvedis ir nedaudz ašķirīgs no ierastā grāmatu formāta, lai parādītu, ka energopārvaldība, klimata pārmaiņu mazināšana var arī nebūt garlaicīgas. Viss ir atkarīgs no tā, kā mēs paskatāmies uz šiem jautājumiem un kāda ir mūsu attieksme pret tiem. Energopārvaldības ieviešana pašvaldībā vai uzņēmumā...