Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Ce, 09/17/2020 - 13:58

Aicinām piedalīties šī gada 29.septembra seminārā “Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”, kas norisināsies RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5, Rīgā.

Semināru organizē SIA Ekodoma sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu projekta Accelerate SUNShINE ietvaros.

Semināra laikā diskutēsim par energoefektivitātes garantijas iekļaušanu ēku atjaunošanas iepirkumos. Noskaidrosim, kā līdz šim ar to ir veicies un kā rīkoties turpmāk. Pēc semināra būs iespēja konsultēties ar SIA Ekodoma sertificētu energoauditoru. Vairāk informācijas un pilnā dienas kārtība redzama šeit

Lai reģistrētos semināram, lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu šeit: https://forms.gle/tSnBXadXXfEGUKNw6

 

  • Ja vēlaties saņemt energoauditora konsultāciju, tad, lūdzu, atzīmējiet to pieteikuma formā komentāru sadaļā. Uz semināru varat ņemt līdz arī izstrādātos energoauditus ēkām, ja nepieciešams.
  • Ja kādu apstākļu dēļ nevarēsiet piedalīties klātienē, tad semināru būs iespējams apmeklēt attālināti. Ja vēlaties izmantot šādu iespēju, lūdzu, pieteikuma formas komentāru daļā, norādiet, ka seminārā piedalīsieties attālināti.

 

Semināra laikā tiks ievērotas valsts noteiktās prasības, kas attiecas uz semināru rīkošanu COVID-19 pandēmijas laikā.