Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Pr, 03/04/2019 - 16:15

QualitEE projekta ietvaros 2019.gada 27.martā Hotel Bergs telpās norisināsies seminārs “Kvalitātes kritēriji energoefektivitātes projektiem un to finansēšanai”.

Semināram aicināti pieteikties pašvaldību darbinieki, energoefektivitātes projektu, ēku atjaunošanas projektu vadītāji un iepirkumu speciālisti, kā arī valsts institūcijas un finanšu sektora pārstāvji, un ESKO kompānijas.

Semināra laikā meklēsim atbildes uz jautājumiem, kā pasūtītājam pareizi noteikt kvalitātes prasības ESKO projektos, kādus tehniskos un finansiālos kritērijus izvirzīt līgumos un iepirkumos veiksmīgai projektu realizācijai. Kā arī būs iespējams uzzināt par citu valstu pieredzi sertificējot energoefektivitātes pakalpojumu sniedzējus un/vai pakalpojumus ar mērķi piesaistīt investīcijas jauniem energoefektivitātes projektiem un paaugstināt kopējo projektu kvalitāti.

 

Lai pieteiktos semināram aizpildiet tiešsaistes anketu vai rakstiet uz daniela.reihenbaha@ekodoma.lv, minot semināra nosaukumu, amatu, institūciju un jūsu kontaktinformāciju.

Pieteikšanās ir līdz 22.03.2019, informējam, ka dalībnieku skaits ir ierobežots!

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par gaidāmo semināru, spiežiet uz attēla.