Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Ce, 10/17/2019 - 15:53

QualitEE projekta dalībnieki sadarbojoties ar partneriem un energoefektivitātes ekspertiem, rīkoja konferenci, kura norisinājās Madridē no 8. līdz 10.oktobrim. Konference sastāvēja no vairākām nelielām projekta darba grupām, kā arī no publiskā semināra, kas sevī ietvēra vairākas sarežģītas diskusijas tieši par energoefektivitātes pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanas iespējām.

Eiropas Konsultatīvās padomes sanāksmē, kas notika 9.oktobrī, partneriem pievienojās Ettore Piantoni. Viņš ir nozares eksperts un vada grupu Eiropas standartizācijas struktūrā CEN-CENELEC, kura gatavojas izstrādāt jaunu Eiropas standartu energoefektivitātes līgumiem. Ettore iesaistījās diskusijās ar QualitEE projekta partneriem par kvalitātes nodrošināšanas shēmām un struktūrām, kuras ir izstrādātas Eiropas valstīs. Ar šīm diskusijām un projekta energoefektivitātes pakalpojumu tehnisko pamatnostādņu projekta izpēti, QualitEE projekta partneri sniedza Ettore dažas idejas, kuras būtu jāņem vērā, izstrādājot jauno energoefektivitātes līguma standartu.

QualitEE projekta partneri un vairāk kā 15 nozares eksperti un citas ieinteresētās personas piedalījās publiskajā seminārā, kas norisinājās 10.oktobrī. Paneļdiskusiju ietvaros, semināra dalībnieki izskatīja ESKO kompāniju lomu un energoefektivitātes līgumu kvalitātes nodrošināšanas un sertifikāciju shēmu lietderību Spānijā un ārpus tās.

Kopumā QualitEE projekta ietvaros organizētā konference ir bijusi veiksmīga. Tajā tika iesaistīti nozares eksperti un dalībnieki, lai apspriestu kvalitātes nodrošināšanas shēmu perspektīvas, kā arī plašākas iespējas, kas pieejamas energoefektivitātes pakalpojumiem visā Eiropā.