Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Ce, 05/17/2018 - 16:25

No 16. līdz 18. maijam Rīgas Tehniskajā universitātē norisinās vides un klimata tehnoloģiju konference CONECT 2018, kas vienkopus pulcēja enerģētikas, vides un citu jomu ekspertus, lai kopīgu apspriestu aktuālos jautājumus nozarē un zinātnē.

Konferences ietvaros tika prezentēti arī projekta QualitEE ievaros izstrādātās vadlīnijas kvalitātes vadības kritērijiem energoefektivitātes projektu realizācijai. Piedāvātie tehniskie un finanšu kritēriji paredzēti privāto un publisko ēku īpašniekiem, ESKO projektu attīstītājiem un citiem, kuri plāno realizēt energoefektivitātes projektus ar mērķi sasniegt garantētu enerģijas patēriņa ietaupījumu. 

Vadlīniju pirmā darba versija ir nodota sabiedriskai apspriešanai līdz 2018.gada beigām, līdz ar to ikvienam ir iespēja tās lejupielādējiet un sniegt savus komentārus un priekšlikumus vadlīniju uzlabošanai vai jau sākt izmanto piedāvātos kritērijus būvniecības iepirkumos un līgumos. Energoefektivitātes projektu vadības kritērijus var atrast mājas lapā: https://qualitee.eu/publications/draft-guidelines-of-european-quality-cr...  vai, ja vēlaties saņemt vadlīnijas Microsoft Word formātā, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: agris@ekodoma.lv.