Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Pr, 02/19/2018 - 10:35
Projekta QualitEE ietvaros sasniegts viens no mērķiem, izstrādājot un publicējot Eiropas vadlīnijas kvalitātes vadības kritērijiem energoefektivitātes projektu  īstenošanai – pirmo darba versiju. Vadlīnijas palīdz sadalīt energoefektivitātes projektu svarīgākajos tā realizācijas posmos un piedāvā kritērijus šo posmu pārraudzībai un kvalitātes vērtēšanai. Izstrādātās vadlīnijas palīdzēs publiskajiem un privātajiem klientiem, energopakalpojumu sniedzējiem, finansēšanas institūcijām, iepirkumu speciālistiem un politikas veidotājiem novērtēt energoefektivitātes pakalpojumu kvalitāti un izstrādāt energoefektivitātes projektu kvalitātes vadības sistēmu.
Vadlīniju darba versija ir nodota sabiedriskai apspriešanai līdz 2018. gada beigām. Lūdzu lejupielādējiet sagatavotās vadlīnijas un sniedziet savus komentārus un priekšlikumus to uzlabošanai. 
 
Vadlīnijas varat apskatīt šeit.
Atsauksmes par vadlīnijām varat uzrakstīt šeit.

2018. gada 22. martā Briselē notiks diskusija par energoefektivitātes pakalpojumu kvalitātes kritērijiem un finansēšanas vadlīnijām. Aicinām pieteikties arī diskusijai, reģistrējoties šeit.