Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Tr, 07/01/2020 - 09:45

Projekts Life Adaptate vēlas veicināt Eiropas pašvaldību apņemšanos Pilsētu mēru pakta enerģētikas un klimata jomā ietvaros, izstrādājot vietēja līmeņa klimata pārmaiņu pielāgošanās plānus, kas tiks iekļauti pašvaldību jau esošajos klimata pārmaiņu mazināšanas mērķos, tādā veidā sniedzot visaptverošu pieeju cīņai pret klimata pārmaiņām.

Galvenais risinājums, ko Life Adaptate piedāvā klimata pārmaiņu risku mazināšanai, ir veicināt klimata politikas un tiesību aktu uzlabošanu gan vietējā, gan Eiropas līmenī. Šeit kā piemērus varam minēt ES stratēģiju par pielāgošanos klimata pārmaiņām un 2030. gada klimata un enerģētikas paketi, kuras mērķis ir panākt SEG samazināšanu, energoefektivitātes uzlabošanu un atjaunojamās enerģijas ražošanas pieaugumu. Projekts tiek īstenots 6 pašvaldībās, 3 dažādās Eiropas valstīs: Latvijā, Portugālē un Spānijā.

Projekta ietvaros ir izveidota Life Adaptate uzraudzības platforma, kuru izmantojot ir iespējams sekot līdzi visu izmēģinājuma pasākumu un Ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plānu ieviešanai. Lai aplūkotu platformu, klikšķiniet uz attēla!