Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Pk, 03/27/2020 - 15:22

Horizon2020 finansētā projekta QualDeEPC ietvaros SIA Ekodoma strādā pie ēku energosertifikācijas sistēmas uzlabošanas Latvijā un Eiropā. Vēlamies piedāvāt iespēju veikt ēkas energosertifikāciju bezmaksas.

Šī projekta viena no aktivitātēm ir esošo, vēl neatjaunotu ēku energosertfikātu izveide atbilstoši Latvijas likumdošanā noteiktajai kārtībai, kā arī  uzlabotu ēku energosertfikātu izveide. Šīs projekta ietvaros mēs meklējam ēkas, kurās izstrādāt ēkas energoauditu (sagatavot ēkas energosertifikātu). Meklējam gan privātmājas, gan daudzdzīvokļu ēkas, gan publiskās ēkas (biroju ēkas, skolas, bērnudārzi, u.t.t.). Vēlāms, lai pirms projekta veikšanas ēkai vēl nav izstrādāts energosertifikāts.

Pēc energosertifikātu izstrādes Jums būs jāaizpilda anketa, kurā novērtēsiet un salīdzināsiet Jūsu ēkai izstrādāto, esošajai likumdošanai atbilstošo, energosertifikātu un uzlaboto energosertifikātu. Tas aizņems aptuveni 30-60 minūtes Jūsu laika.

Ja vēlaties, lai Jūsu ēkai tiek izstrādāts esošajai likumdošanai atbilstošs energosertifikāts un uzlabots energosertifikāts, lūdzam aizpildīt pilotēkas aprakstu, kurš ir atrodams te

Pilotēkas apraksts ir jāsūta uz gatis@ekodoma.lv līdz 2020.gada 15.aprīlim. Aicinām pasteigties ar pieteikšanos, jo veicamo energosertifikātu skaits ir ierobežots (kopā tiks izstrādāti 15 ēku energosertifikāti).

Papildus aicinām iepazīties ar informācijas lapu par projektu. Pirms izlemjat piedalīties vai nepiedalīties projektā, jums ir svarīgi saprast, kāpēc tiek veikts šāds pētījums un ar ko tas būs saistīts. Lūdzu, veltiet laiku, lai uzmanīgi izlasītu šo informāciju.

Jūsu ēkas energosertifikāta izveides izmaksas segs QualDeEPC projekts.

Vairāk informācijas par QualDeEPC projektu iespējams atrast projekta mājaslapā - https://qualdeepc.eu/