Pārlekt uz galveno saturu

Jūs atrodaties šeit

Tr, 09/13/2017 - 08:57

Šī gada 7. – 8. septembrī mūsu draudzīgais Ekodomas kolektīvs viesojās Rideļu dzirnavās, lai labi pavadītu laiku, saliedētu un iepazītu mūsu komandu vēl vairāk. Veicot uzņēmuma “Divi zaķi” sagatavotos atraktīvos un radošos uzdevumus, iepazinām kolēģu stiprās, vājās, radošās un atjautīgās puses.

Šīs dienas bija lietainas, bet laikapstākļi mūs nebiedēja. Par spīti lietum, mēs airējāmies pa Rideļu dzirnavu ezeru ar SUP dēļiem, kā arī šāvām pašizgatavotās papīra raķetes. Mums bija iespēja attīstīt komandas radošo garu, sagatavojot no dabas materiāliem dāvanu kolēģiem, kā arī atskaņojot mūzikas skaņdarbu, izmantojot zarus, metāla bundžas, akmeņus, zāles stiebrus un citus vidē atrodamus materiālus. Pēc aktivitātēm devāmies ekskursijā pa Rideļu dzirnavām, kur uzzinājām, kādas iekārtas tika izmantotas, lai no graudiem iegūtu pankūku cepšanai nepieciešamos miltus. Dienas noslēgumā priecājāmies par mūsu valsts komandas uzvaru Latvijas – Turcijas basketbola spēlē.

Pēc komandas saliedēšanās izbrauciena varam apgalvot, ka esam pilni pozitīvas enerģijas, lai turpinātu iesāktos un realizētu jaunus projektus.