Skip to main content

You are here

Tue, 05/23/2023 - 11:05

Šī gada 28.aprīlī tika atvērts EUCF 5.kārtas pieteikumu uzsaukums. EUCF ietvaros pašvaldībām ir iespēja pieteikties grantam 60 000 EUR apmērā, lai saņemtu atbalstu dažāda veida dokumentācijas izstrādei un konsultācijām investīciju projektiem enerģētikas un klimata jomā. Pašvaldības savus pieteikumus var iesūtīt līdz šā gada 30. jūnijam.

Lai palīdzētu pašvaldībām no Latvijas veiksmīgāk sagatavot pieteikumus dalībai konkursā, 19. maijā tika rīkots vebinārs “Gatavojamies EUCF 5.kārtai”!

Ja Jums nebija iespēja piedalīties seminārā tiešsaistē, vai arī Jūs vēlētos atkārtoti noklausīties vebinārā pārrunātos jautājumus, tad šobrīd to iespējams noklausīties ierakstā, kuru atradīsiet zemāk! Papildus vebināra ierakstam, esam sagatavojuši arī vebinārā izmantoto prezentāciju, kuru iespējams atrast šeit.

Lai sniegtu turpmāku atbalstu Latvijas pašvaldībām pieteikties EUCF konkursā, SIA “Ekodoma” 5. jūnijā no 10:00 līdz 12:00 rīko papildu semināru par pieteikuma sagatavošanu un ietaupījumu aprēķiniem, kā arī EUCF granta saņēmēju stāstiem.

Reģistrācija: REĢISTRĀCIJAS FORMA (https://forms.gle/yauoU8nQqsLnAMKH9) (pēc reģistrācijas uz norādīto e-pasta adresi, ne vēlāk kā vienu dienu pirms pasākuma, tiks nosūtīta piekļuves saite vebināram)

Video